Nieprzyjemny zapach moczu

Z wiekiem, kiedy ciało się zmienia i starzeje, z czasem osłabiają się funkcje jelit i pęcherza. Jednym z kluczowych problemów jest nietrzymanie moczu u dorosłych. Nietrzymanie moczu u mężczyzn może być również efektem przerostu prostaty, a nietrzymanie moczu u kobiet efektem obniżenia narządu rodnego. Choć to niewielkie ilości, które nie moczą w widoczny sposób bielizny osób starszych, są jednak wystarczające do wywołania nieprzyjemnego zapachu, który dla wielu osób jest z pewnością kłopotliwy.

Wielu ludzi cierpi też na dużo cięższe w życiu codziennym problemy z nietrzymaniem moczu, dlatego potrzebna jest delikatna i skuteczna pielęgnacja skóry, uwzględniająca okolice narządów płciowych, która wyeliminuje nieprzyjemne zapachy. Odpowiednio dobrana ochrona pozwala uniknąć problemów skórnych i pielęgnować wrażliwe miejsca, a systematyczność stosowania wzmocni naskórek i pomoże w zmniejszeniu ryzyka podrażnień oraz wspomoże usuwanie nieprzyjemnych zapachów.

Higiena i pielęgnacja w nietrzymaniu moczu – zalety octenicare® repair creme:

  • zawiera oktenidynę, która chroni skórę przed namnażaniem bakterii
  • zawiera pantenol, który wspomaga regenerację naskórka
  • zawiera bisabolol, który działa przeciwzapalnie
  • zawiera parafinę ciekłą (wazelinę), która jest barierą ochronną dla skóry na czynniki zewnętrzne
  • testowany dermatologicznie, bez zawartości substancji barwiących i zapachowych

Osoba starsza zmagająca się z problemem nietrzymania moczu wymaga naszego wsparcia i pomocy przy utrzymaniu higieny osobistej. Z pomocą przychodzi octenicare®, który chroni skórę przed wilgocią, a dzięki zawartej w nim oktenidynie hamuje również powstawanie nieprzyjemnych zapachów.

Stosuj octenicare® krem regenerujący 1-3 razy dziennie, aby wspomóc naturalną regenerację skóry.